Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Value
fi: Arvo

en: Group
fi: Ryhmä

en: Subject
fi: Aihe

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Test
fi: Testi

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: User Name
fi: Käyttäjänimi

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Send
fi: Lähetä

en: Members
fi: Jäsenet
