Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Value
fil: Halaga

en: Group
fil: Grupo

en: Subject
fil: Paksa

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan
