Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Value
gl: Valor

en: Group
gl: Grupo

en: Subject
gl: Asunto

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Test
gl: Proba

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: User Name
gl: Nome de usuario

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Send
gl: Enviar

en: Members
gl: Membros
