Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Value
he: ערך

en: Group
he: קבוצה

en: Subject
he: נושא

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Test
he: בדיקה

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Send
he: שלח

en: Members
he: חברים
