Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Value
hi: मान

en: Group
hi: समूह

en: Subject
hi: विषय

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Test
hi: परीक्षण

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Send
hi: भेजें

en: Members
hi: सदस्य
