Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Value
hr: Vrijednost

en: Group
hr: Grupa

en: Subject
hr: Naziv

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Send
hr: Pošalji

en: HTML Content
hr: HTML sadržaj
