Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Value
hy: Արժեք

en: Group
hy: Խումբ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Send
hy: Ուղարկել
