Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Value
id: Nilai

en: Group
id: Grup

en: Subject
id: Judul

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Cancel
id: Batal

en: Test
id: uji

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Send
id: Kirim

en: Members
id: Anggota
