Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Value
it: Valore

en: Group
it: Gruppo

en: Subject
it: Oggetto

en: Actions
it: Azioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: User ID
it: ID utente

en: Send
it: Invia

en: From Name
it: Nome mittente

en: HTML Content
it: Contenuto HTML

en: Open Rate
it: Percentuale apertura
