Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Value
ja: 値

en: Group
ja: グループ

en: Subject
ja: 件名

en: Actions
ja: アクション

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Test
ja: テスト

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: User Name
ja: ユーザー名

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Send
ja: 送信

en: Members
ja: メンバー

en: HTML Content
ja: HTMLコンテンツ
