Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Value
km: តម្លៃ

en: Group
km: ក្រុម

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Send
km: ផ្ញើ
