Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: User Name
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಹೆಸರು

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Members
kn: ಸದಸ್ಯರುಗಳು
