Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Value
ku: نرخ

en: Group
ku: گرووپ

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Send
ku: بینێره‌
