Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Value
lv: Vērtība

en: Group
lv: Grupa

en: Subject
lv: Temats

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Test
lv: Tests

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: User Name
lv: Lietotāja vārds

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Send
lv: Sūtīt

en: Members
lv: Dalībnieki
