Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Group
mg: Vondrona

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany
