Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Send
mn: Илгээх
