Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Value
mr: किंमत

en: Group
mr: समुह

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Test
mr: चाचणी

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Send
mr: पाठवा
