Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: From Name
my: ပေးပို့သူ အမည်
