Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Value
oc: Valor

en: Group
oc: Grop

en: Subject
oc: Objècte

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Test
oc: Testar

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Send
oc: Mandar
