Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Group
os: Къорд

en: Subject
os: Темæ

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Test
os: Тест

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс
