Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Value
pl: Wartość

en: Group
pl: Grupa

en: Subject
pl: Tytuł

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Send
pl: Wyślij

en: Members
pl: Członkowie

en: Campaigns
pl: Kampanie

en: HTML Content
pl: Zawartość HTML

en: Campaign Status
pl: Status kampanii
