Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Value
ro: Valoare

en: Group
ro: Grup

en: Subject
ro: Subiect

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: User Name
ro: Nume utilizator

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Send
ro: Trimite

en: Members
ro: Membri
