Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Value
ru: Значение

en: Group
ru: Группа

en: Subject
ru: Тема

en: Actions
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отмена

en: Test
ru: Тест

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: User Name
ru: Имя пользователя

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Send
ru: Отправить

en: Members
ru: Участники

en: From Name
ru: Имя отправителя

en: HTML Content
ru: HTML содержимое

en: Open Rate
ru: Процент открытия
