Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Value
si: අගය

en: Group
si: සමූහය

en: Subject
si: කාරණය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Name
si: නම
