Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Value
ur: قیمت

en: Group
ur: گروپ

en: Subject
ur: موضوع

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں
