Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Value
vi: Giá trị

en: Group
vi: Nhóm

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Actions
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: User Name
vi: Tên người dùng

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Send
vi: Gửi

en: Members
vi: Các thành viên

en: From Name
vi: Tên người gửi

en: Campaigns
vi: Chiến dịch

en: HTML Content
vi: Nội dung HTML
