Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Value
am: እሴት

en: Group
am: ቡድን

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ
