Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: Group
az: Qrup

en: Subject
az: Mövzu

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si
