Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Value
ca: Valor

en: Group
ca: Grup

en: Subject
ca: Assumpte

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Test
ca: Prova

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Send
ca: Enviar

en: Members
ca: Membres

en: From Name
ca: Nom del Remitent

en: HTML Content
ca: Contingut HTML
