Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Value
es: Valor

en: Group
es: Grupo

en: Subject
es: Asunto

en: Actions
es: Acciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Test
es: Prueba

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: User Name
es: Nombre de usuario

en: User ID
es: ID de Usuario

en: Send
es: Enviar

en: Members
es: Miembros

en: From Name
es: Nombre del remitente

en: mailchimp
es: MailChimp

en: Unsubscribed
es: Dado de baja

en: Campaigns
es: Campañas

en: HTML Content
es: Contenido HTML

en: From Email
es: De Email
