Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Value
fr: Valeur

en: Group
fr: Groupe

en: Subject
fr: Objet

en: Cancel
fr: Annuler

en: Test
fr: Tester

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: User Name
fr: Nom d'utilisateur

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: Send
fr: Envoyer

en: Members
fr: Membres

en: From Name
fr: Nom de l'expéditeur

en: Unsubscribed
fr: Désinscrit

en: Campaigns
fr: Campagnes

en: HTML Content
fr: Contenu HTML

en: From Email
fr: Courriel de l'expéditeur
