Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Group
gu: સમૂહ

en: Subject
gu: વિષય

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Send
gu: મોકલો
