Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Value
hu: Érték

en: Group
hu: Csoport

en: Subject
hu: Tárgy

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Test
hu: Teszt

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: User Name
hu: Felhasználónév

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Send
hu: Küldés

en: Members
hu: Tagok

en: From Name
hu: Feladó neve

en: Unsubscribed
hu: Leiratkozva

en: Campaigns
hu: Kampányok

en: HTML Content
hu: HTML tartalom

en: List Name
hu: Lista neve

en: From Email
hu: Feladó e-mail címe
