Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Value
is: Gildi

en: Group
is: Hópur

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Test
is: Prófa

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Send
is: Senda

en: Members
is: Meðlimir

en: HTML Content
is: HTML innihald
