Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Subject
ka: სათაური

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Test
ka: ტესტი

en: Name
ka: სახელი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Send
ka: გაგზავნა
