Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Group
lt: Grupė

en: Subject
lt: Tema

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Test
lt: Testas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: User ID
lt: Nario ID

en: Send
lt: Siųsti

en: Members
lt: Nariai
