Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക
