Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Value
ne: मान

en: Group
ne: समूह

en: Subject
ne: विषय

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Send
ne: पठाउनुहोस्
