Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Value
nl: Waarde

en: Group
nl: Groep

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: User Name
nl: Gebruikersnaam

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Send
nl: Versturen

en: Members
nl: Leden

en: From Name
nl: Naam afzender

en: Unsubscribed
nl: Afgemeld

en: Campaigns
nl: Campagnes

en: HTML Content
nl: HTML-inhoud

en: From Email
nl: Afzendere-mail
