Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Value
sk: Hodnota

en: Group
sk: Skupina

en: Subject
sk: Predmet

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: User Name
sk: Meno používateľa

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Send
sk: Odoslať

en: Members
sk: Členovia

en: From Name
sk: Meno odosielateľa

en: HTML Content
sk: HTML obsah
