Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Value
sr: Вредност

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Open Rate
sr: Учесталост отварања.
