Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Value
sv: Värde

en: Group
sv: Grupp

en: Subject
sv: Ämne

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: User Name
sv: Användarnamn

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Send
sv: Skicka

en: Members
sv: Medlemmar

en: Unsubscribed
sv: Prenumererar ej
