Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Value
te: విలువ

en: Group
te: సమూహం

en: Subject
te: విషయం

en: Actions
te: చర్యలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Test
te: పరీక్ష

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Send
te: పంపించు
