Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Save
th: บันทึก

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Send
th: ส่ง
