Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Value
tr: Değer

en: Group
tr: Grup

en: Subject
tr: Konu

en: Actions
tr: Eylemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: User Name
tr: Kullanıcı Adı

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Send
tr: Gönder

en: Members
tr: Üyeler

en: From Name
tr: Gönderen Adı
