Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Value
uk: Значення

en: Group
uk: Група

en: Subject
uk: Тема

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Test
uk: Тест

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: User Name
uk: Ім'я користувача

en: User ID
uk: ID користувача

en: Send
uk: Надіслати

en: Members
uk: Учасники

en: From Name
uk: Від імені

en: Unsubscribed
uk: Відписано

en: Campaigns
uk: Кампанії

en: Open Rate
uk: Частота відкриття
