Mail Comment (7.x-2.5) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Body
af: Teks

en: Subject
af: Onderwerp

en: Language
af: Taal

en: On
af: Op

en: Never
af: Nooit

en: To
af: Aan

en: System
af: Stelsel

en: Attachments
af: Aanhangsels
