Mail Comment (7.x-2.5) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Subject
ar: الموضوع

en: Language
ar: اللغة

en: On
ar: في

en: Off
ar: إيقاف

en: Never
ar: أبدا

en: To
ar: إلى

en: System
ar: النظام

en: Attachments
ar: المرفقات
