Mail Comment (7.x-2.5) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Language
ast: Llingua

en: Never
ast: Nunca

en: To
ast: Pa

en: System
ast: Sistema

en: Attachments
ast: Axuntos
