Mail Comment (7.x-2.5) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Subject
bn: বিষয়

en: Language
bn: ভাষা

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: To
bn: বরাবর

en: System
bn: সিস্টেম
